Jedną z kluczowych dla nas kwestii jest Twoje

zaufanie i rozwijanie współpracy

Wspomagamy

rozwój

Twojego biznesu

Obranie

dobrej drogi

pomaga osiągnąć założony cel w biznesie

Pomożemy poukładać

Twój biznes

Szanujemy czas

naszych klientów

W naszym biurze rachunkowym mamy świadomość, że wybór współpracującego podmiotu z zakresu księgowości i finansów to poważna decyzja dla każdej firmy, dlatego dajemy czas na wzajemne poznanie się i weryfikację naszej oferty.

Ceny naszych usług ustalane są w drodze indywidualnych rozmów z klientem i uzależnione są głównie od rodzaju prowadzonej ewidencji (np. księgi handlowe, PKPiR, ryczałt), ilości pracowników czy dokumentów księgowych w danym miesiącu.

Biuro Rachunkowe FormTax, w trakcie współpracy pozostaje w ciągłym kontakcie z Państwem lub osobami  wskazanymi z Państwa strony. Szanujemy również czas naszych klientów zapewniając bezpośredni odbiór dokumentów z Państwa biura jeśli zajdzie taka potrzeba. Umożliwiamy również swoim Klientom dostęp do świadczonych przez nas usług analizy finansowej, powiązanej z dobrą obsługą księgową.  

Dodatkowy atut naszej oferty

Informowanie Państwa na bieżąco o zmianach w zakresie prawa i przepisów ustawy o rachunkowości stanowi dla nas jeden z elementów rozwijania współpracy pomiędzy naszymi firmami. Wraz z ciągłymi zmianami w polskich przepisach rachunkowości ważne jest, abyście Państwo byli świadomi nowych zasad i przepisów oraz ich wpływu na Państwa firmę.

Biuro Rachunkowe FormTax jest przekonane, że kluczem do zapewnienia wartościowych usług jest ścisła współpraca pomiędzy stronami. Pozwala to na gruntowne i precyzyjne rozpoznanie, a w następstwie dostosowanie usług do Państwa konkretnych potrzeb. Zawsze zachęcamy do wspólnego spotkania i porozmawiania. Spotkanie takie, poza standardowymi kwestiami, może pozwolić na wskazanie potencjalnych Państwa potrzeb, które będziemy mogli zaspokoić, nie tylko w zakresie obsługi księgowej, ale również od strony zarządczej. Zapraszamy - Kontakt.

 


Formtax, Biuro Rachunkowe, Finanse, Kadry i płace, Podatki, Poznań, Czempiń, Kościan, Śrem, Mosina, Stęszew, Grodzisk Wlkp