Jedną z kluczowych dla nas kwestii jest Twoje

zaufanie i rozwijanie współpracy

Wspomagamy

rozwój

Twojego biznesu

Obranie

dobrej drogi

pomaga osiągnąć założony cel w biznesie

Pomożemy poukładać

Twój biznes

Szanujemy czas

naszych klientów

Witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego Formtax

Biuro Rachunkowe FormTax z siedzibą w Czempiniu powstało w 2010 roku. Początkowo prowadziliśmy działalność głównie w branży finansowo-audytorskiej. Rozwój naszej działalności, zdobyte doświadczenie w spółkach doradczych oraz ciągła współpraca z różnymi podmiotami sprawia, iż możemy świadczyć dopasowane usługi do potrzeb każdego klienta. Obecnie Biuro Rachunkowe Formtax oferuje usługi ksiegowe, kadry i płace oraz usługi z nimi związane dla klientów w takich miastach jak: Czempiń, Kościan, Śrem, Stęszew, Mosina, Grodzisk Wlkp i Poznań. Zapraszamy do zakładki Kontakt.

Biuro Rachunkowe FormTax posiada bogatą wiedzę w zakresie usług księgowych i finansowych – w tym w szczególności w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowej książki przychodów i rozchodów oraz kadr i płac, doradztwa podatkowego, doradztwa gospodarczego i transakcyjnego jak i w zakresie sporządzania różnego rodzaju raportów i analiz związanych z audytami finansowymi i wewnętrznymi. Kapitał naszego biura rachunkowego to profesjonalizm, rzetelność, wiarygodność oraz doświadczenie oparte na rozwiązywaniu problemów naszych klientów. Szerzej o naszych usługach w zakładkach usługi ksiegowo-kadrowe oraz usługi zintegrowane.

Dopełnieniem naszej oferty są rozliczenia podatkowe osób pracujących z zagranicą. Zajmujemy się rozliczeniami rocznymi PITów osób fizycznych. Świadczymy obsługę w zakresie pomocy w uzyskaniu zwrotu nadpłaconego podatku z takich krajów jak Holandia, Niemcy, Belgia, Austria, Anglia, Irlandia, Norwegia, Dania i Czechy. Ubiegając się w imieniu naszych Klientów o finansowe dodatki, zapomogi i świadczenia zdrowotne. Piszemy w imieniu klienta pisma do zagranicznych urzędów skarbowych czy socjalnych, samodzielnie przygotowujemy wszystkie konieczne wnioski (np. Kindergeld).

Dlaczego FormTax.

Uważamy, że w działalności najważniejsi są ludzie, dlatego relacje z klientami budujemy na posiadaniu odpowiedniej wiedzy na temat prowadzonej przez Państwa działalności, co pozwala nam na udzielenie Państwu wsparcia zgodnie z Państwa wymaganiami. Biuro Rachunkowe FormTax jest świadome, że w realizacji każdego zlecenia ważna jest ścisła współpraca z Państwem. Dlatego podejmiemy takie działania, aby nasza współpraca przełożyła się na świadczenie usług zorientowanych na Państwa potrzeby. 

Biuro Rachunkowe FormTax dostrzega, że istotne jest nie tylko samo wykonanie usługi, ale odpowiednie dostosowanie jej do konkretnych potrzeb naszych klientów. Aby spełnić Państwa wymagania, pracujemy według własnych rygorystycznych standardów, które zakładają wnikliwe rozpoznanie Państwa oczekiwań, sprawne reagowanie na zmieniającą się sytuację, szkolenia pracowników, terminowość zleconych usług, jakość i poufność.

Pozytywne sygnały dotyczące sposobu, w jaki współpracujemy z naszymi dotychczasowymi klientami utwierdzają nas w przekonaniu, że możemy z powodzeniem zastosować to samo podejście w świadczeniu usług na rzecz Państwa firmy.

Nie tylko księgowość i rachunkowość

Rozumiemy jak ważny dla naszych klientów jest łatwy dostęp do wysokiej jakości profesjonalnych porad rachunkowych czy kadrowo-płacowych. Jednak Biuro Rachunkowe FormTax nie tylko zapewnia najwyższą jakość świadczonych usług księgowych, ale także w razie potrzeb świadczy usługi kadrowo-płacowe, rozliczenia podatkowe czy audyty efektywnościowe. Dostrzegamy, jak ważne z punktu widzenia prowadzonej działalności jest potwierdzenie sprawnego funkcjonowania odpowiednich mechanizmów kontrolnych, eliminujących zagrożenia w Państwa firmie. Więcej o naszych usługach uzupełniających w zakładce usługi zintegrowane.

Doradztwo gospodarcze i finansowe

W Biurze Rachunkowym FormTax rozumiemy potrzebę świadczenia usług doradczych, które pomogą Państwu w rozwijaniu działalności. Oferujemy wiedzę i doświadczenie, które nie tylko  ma sprostać potrzebom Państwa firmy, ale także aktywnie wspierać Państwa w rozwoju i osiąganiu sukcesów. Oferując doradztwo gospodarcze w naszym Biurze Rachunkowym pomagamy naszym klientom we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności. Poszczególni klienci są traktowani indywidualnie, a nasze prace dostosowujemy do ich oczekiwań, zapewniając tym samym spełnienie Państwa wymogów. Dla firm z którymi współpracujemy, Biuro Rachunkowe Formtax stara się być partnerem otwartym na problemy z którymi się one borykają. W trakcie naszej współpracy opracujemy standardy i procesy dostosowane do Państwa potrzeb mających na celu poprawę funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa i podniesienie efektywności prowadzonej działalności.

Optymalizacja podatkowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w trakcie współpracy w Biurze Rachunkowym FormTax bardzo dużo miejsca poświęcamy analizie zagadnień podatkowych. W trakcie prowadzenia ksiąg rachunkowych czy kadr i płac, wskazujemy na każde nieprawidłowości i kwestie rodzące ryzyka podatkowe. Rekomendujemy prawidłowe rozwiązania i działania pozwalające ograniczyć lub wyeliminować zidentyfikowane kwestie. 


 

Biuro Rachunkowe, Formtax, Księgowość, Finanse, Kadry i płace, Podatki, Poznań, Czempiń, Kościan, Śrem, Mosina, Stęszew, Grodzisk Wlkp